Noticies socials

Gran èxit de la Festa Blanc i Negre "Negrita Cup"!

22/06/2022

Al Facebook del Club trobareu l'àlbum de fotos de la festa: veure àlbum.

 

El passat dijous vam celebrar una nova edició de la Festa Blanc i Negre "Negrita Cup" en el seu format tradicional, informal i dempeus, amb un sopar tipus còctel a càrrec del restaurant del Club, ple d'exquisideses, i també amb paradetes de delikatessen (anxoves del Cantàbric amb pa de coca, formatges amb diferents tipus de pa, steak tartar i pernil ibèric de gla tallat al moment), ofert per Master & Open.

Al llarg d'una agradable vetllada, encara que calorosa, es van entregar els trofeus dels campionats Penya Matinera "Negrita Cup", Amunt & Avall i Barcino Pàdel Cup, "Trofeus Motorsol", i es van sortejar un munt d'obsequis. 

La nostra Presidenta, Sra. Helena San Martín, va donar la benvinguda a tots els assistents, socis, sòcies, patrocinadors i col·laboradors, destacant el fet de poder recuperar el format habitual després de l'afectació per la pandèmia. 

Per a l'entrega dels trofeus vam comptar amb la col·laboració dels membres de la Junta Directiva Sra. Helena San Martín (Presidenta) i Srs. Benoît Poinsot (vicepresident social), Gonzalo Hernández (Tresorer), David Giménez (vocal) i Alfredo Julià (vocal); el Sr. Jean-Paul Bouyat (director general de Bardinet - Ron Negrita); la Sra. Angie Gargallo i el Sr. Àlex Marín (Acadèmia de Pàdel Àlex Marín); i els membres de la comissió de la "Penya Matinera" Srs. Nacho Sahún i David Muntañola.  

El periodista José Manuel González va exercir de mestre de cerimònies i el DJ Joan es va encarregar de l'ambientació musical.

El premi a la parella més elegant va recaure en Ladislao i Monika Markovits, molt ben conjuntats!

La festa va concloure amb un sorteig de regals, cortesia dels nostres patrocinadors i col·laboradors.

A la sortida, tots els assistents es van endur un lot de productes de delikatessen de Llobet Regals, un paquet de deliciosos Conüs (Pastisseria Rodellas) i un val de descompte per als comerços de l'Eix Craywinckel.

Agraïm la col·laboració de: Bardinet (Ron Negrita), Mullor, Amer Sports (Wilson), Grup Damm, Motorsol Import, BDO, Llobet Regals, Pastisseria Rodellas (Conüs), Dunlop, Monument Hotel, Farmàcia Craywinckel, Etern Wellness Clinic, Technogym, Xenta Serveis Informàtics, Lotigen, Katherin Staib, Barcelona Sport Management SL, Excentrics (Acadèmia Àlex Marín), Janina Lingerie, Eix Craywinckel, Suso, Sacco, Perruqueria Aitana i Match Ball (botiga d'esports del Club). 

 

Les persones que no van assistir al sopar i hagin obtingut algun trofeu el poden retirar a la recepció/control de pistes.

 

 

67a PENYA MATINERA "NEGRITA CUP" - 2022

Individual Absolut "Memorial Pedro Ybern Miró"
Campió José Luis Delgado Villalba
Subcampió Carlos Comanges
   
Dobles Absoluts
Campions Borja Recolons - Alfred Julià
Subcampions Manel Gómez - Xavier Broch
   
Màster
Campió David Badia
Subcampió David Muntañola Álvarez

 

Fase grup "Individuals"
Grup Campió
1r matins José Luis Delgado
1r migdies Lluís Soler Gomis
2n migdies Alfonso Galofré Alavedra
3r migdies Daniel Fernández-Goula
4t migdies José Ortuño Romagosa
1r tardes David Denés Pall
2n tardes OriolSolé Rubiella
3r tardes Gonzalo Ruiz-Jarabo
4t tardes Oriol Puig Godes

  

Fase grup "Dobles"
Grup Campions
1r matins David Faidella Carrillo - Mariano Brignole Luchetti
1r migdies Juan Morillo Bentué - Alberto Hernández Hernández
2n migdies Borja Recolons Bruguera - Alfredo Julià Guilera
1r tardes Manel Gómez Ariso - Javier Broch Bellsolell

 

XV CAMPIONAT AMUNT I AVALL "TROFEU MOTORSOL IMPORT" - 2022

Prova Mixta 
Campió (més posicions guanyades) Joan Pujol Balcells
Subcampió (més partits guanyats) Kevin Thomas Kenny
Campiona Absoluta (més posicions guanyades) Isabel López Riera
Campió Absolut José Luis Marcos Ruiz

 

VII BARCINO PÀDEL CUP "TROFEU MOTORSOL IMPORT" - 2022

Fase grup
Masculí Campions Campions de consolació
Grup A Roger Inhiesto - Pau Bestit Fernando Martorell - Daniel Laga
Grup B Eloi Brosa - Joaquim Colominas Guillermo Torres - Xavier Sirvent
Grup C Jordi Trilla - Mario Jordà Joan Erliso - Juan Pedro Garmendia
Grup D Ramon Alberto Bernal - Jorge Canals Jordi Rodríguez - Mahesh Patel
Femení Campiones  Campiones de consolació
Grup A Marta Garciapons - Rebeca Tresserres Karina Campoy - Clara Gamir
Grup B Patricia Fedi - Eva Muñoz  María Moina - Mª Teresa Abelló 
Mixt Campions Campions de consolació
Grup A  Mamen Claret - Ventura Conill Daniela Millet - David Muntañola
Grup B  Júlia Inhiesto - Roger Inhiesto   Eulàlia López - Javier Piqué

 

Fase final
Masculí Campions Finalistes
Grup A Roger Inhiesto - Pau Bestit Marc Blasi - José Franco
Grup B Joan Belmonte - Fabi Vidal Eloi Brosa - Joaquín Colominas
Grup C Víctor Solé - Jaume Massot Jordi Trilla - Mario Jordà
Grup D Gonzalo Barja - Luis Fernández Jacobo Gardcía - Carlos Ortiz
Femení Campiones Finalistes
Grup A Daniela Millet - Aurora Sanz Natalia González - Ninona Vila
Grup B Patricia Fedi - Eva Muñoz  Ana Ciudad - Silvana Velasco 
Mixt Campions Finalistes
Grup A  Marta Menéndez - Fernando Martorell Patricia Fedi - Guillermo Martínez
Grup B  Júlia Inhiesto - Roger Inhiesto   Marta Arán - Jacinto Arán

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L'agenda del CTB
Fes clic damunt la data per veure els esdeveniments d'aquell dia.
Cercador
No heu escrit cap text a cercar
Cerca