Campions de Catalunya per Equips Absoluts Masculins

El nostre Club s'ha proclamat aquest cap de setmana Campió de Catalunya per Equips Absoluts Masculins després de guanyar al RCT Barcelona-1899 per 5 a 2 en la final. 

L'equip estava format per Steven Díez, Dan Dowson, Eduard Esteve, Lorenzo Giustino, Guillermo Olaso, Bruno Pujol, Jordi Samper i Nikolas Sánchez-Izquierdo, amb Germán Puentes com a Capità i Àlex Arànega com a subcapità.

El Campionat de Catalunya per Equips Absoluts, que enguany arribava a la seva edició número 100, s'ha disputat a les instal·lacions del Cercle Sabadellès, on el nostre equip femení ha quedat subcampió.

Més informació, al web de la FCT.

11 desembre 2017

absolutsJordi Andreu (President del Cercle Sabadellès), Marisol Martinez (Regidora d'Esports de l'Ajuntament de Sabadell), Jordi Tamayo (President de la Federació Catalana de Tennis), Bruno Pujol, Lorenzo Giustino, Steven Díez, Jordi Samper, Germán Puentes, Guillermo Olaso i Àlex Arànega. Ajupits: Nikolas Sánchez-Izquierdo, Dan Dowson i Eduard Esteve